Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat’ın, ‘Annemi de Öldürse Seviyorum’ Dediği Babası Ortaya Çıktı!

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladığı ve vergi kaçırdığı iddialarıyla Türkiye gündeminden düşmeyen Dilan Polat’ın yıllar önce büyük bir aile dramı yaşadığı biliniyordu. Polat’ın ‘Annemi de öldürse babamı seviyorum’ dediği babası Rıfat Doğu ile fotoğrafı ortaya çıktı! Detaylar…

Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında şu anda kara para akladıkları iddialarıyla Türkiye gündemini sarsan bir soruşturma yürütülüyor.

MASAK’ın haklarında hazırladığı ve savcılığa sunduğu raporun ardından Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın mal varlıkları donduruldu, haklarında yurt dışına çıkış yasağı getirildi.

Sadece hakkındaki soruşturmayla ve lüks hayatıyla değil, geçmişteki yaşadıklarıyla da sık sık magazinin konusu hâline gelen Dilan Polat, yıllar önce babasının annesini öldürdüğünü açıklamıştı.

Dilan Polat, “Trafik kazasında kaybettim” dediği annesinin aslında babası Rıfat Doğu tarafından öldürüldüğünü gözyaşları içinde açıklamıştı.

Babasının beyin tümörü rahatsızlığı olduğunu ve rahatsızlığı sırasında bir atak geçirerek annesini vurduğunu anlatmıştı.

Dilan Polat, uzun bir süre babasıyla görüşmese de cezaevinden çıktıktan sonra babasıyla bir araya geldiklerini ancak beynindeki tümörden dolayı babasından korktuklarını da anlatmıştı.

Babasıyla ilgili “Hastaneye de yatırsa, annemin de ölümüne sebep olsa ben babamı çok seviyorum. Belki de saçma geliyor sana da ama, seviyorum yani babam o benim” açıklamasında bulunan Dilan Polat’ın babası Rıfat Doğu ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Dilan Polat’ın beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybeden babası Rıfat Doğu’yla fotoğrafı ortaya çıktı. İşte Dilan Polat’ın çok merak edilen babası Rıfat Doğu… ?

Dilan Polat, babasının annesini bilinçli olarak öldürmediğinin ortaya çıkmasının ardından tahliye edildiğini de söylemişti.

Yine eleştirilerin ardından varlıklı bir aileden geldiğini, babasının eve tomarla paralarla geldiğini; birçok sektörde faaliyet gösteren bir iş insanı olduğunu da anlatmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir